מכון היצוא בכנס משותף עם המרכז לאלצהיימר

לכבוד

מר ניתאי אליאש

מנכ"ל המרכז הרפואי לאלצהיימר

 

שלום רב,

 הנדון: שיתוף פעולה עם המרכז הרפואי לאלצהיימר

מהפכת הזדקנות האוכלוסיה היא המהפכה החברתית החשובה ביותר בעידן הנוכחי. ארצות העולם המפותחות ומתפתחות צועדות בקצב מהיר ואחוז הקשישים מעל גיל 65 עולה על שליש מהאוכלוסייה ותוחלת החיים עוברת את גיל ה-80 וממשיכה לעלות. מהפכה זו נובעת מההתפתחות הטכנולוגית, מדעית, תרבותית ורפואית, שגרמה לגידול משמעותי בתוחלת החיים.

שינוי זה יוצר בעיות פיזיולוגיות והתמודדות סוגיות של מחלות כרוניות ודגנרטיביות חדשות, אשר למרבה הצער הם אלה שהפכו להיות מאפייניה העיקריים של הזקנה.

המרכז הרפואי לאלצהיימר הוקם ונועד לתת מענה לאתגרים אלה ולסייע באריכות חיים. במקביל, תעשיית מכשור ומחשוב הרפואי מפתחת ומציעה למערך שירותי הבריאות מגוון מוצרים וטכנולוגיות להתמודדות עם התופעה שלעיל.

על כן, שמחנו לשמוע וקיבלנו בברכה את הרעיון לקיים יום עיון מקצועי בינואר 2018 בשילוב דוברים בכירים מרחבי העולם למען התעשייה וקהילה הרפואית בארץ, במטרה לייצר שיח בונה מקצועי אש יחשוף את ההזדמנויות העסקיות בגלומות בתהליכים המוזכרים.

נשמח לפעול במשותף.

בברכה,
רמזי גבאי
יו"ר מכון הייצוא

 

העתק:

שר הבריאות

מנכ"ל משרד הבריאות


רמזי גבאי, יו"ר מכון היצוא | 27/08/2017


התעדכנו בעמוד הפייסבוק שלנו

אנו מזמינים אתכם להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו בכתבות מקצועיות, חדשות במחקר ואירועים שוטפים שנערכים במרכז.

הדים בתקשורת בנוגע לעתירת הארנונה נגד עיריית רמת גן

העתירה שהגיש המרכז לאלצהיימר נגד עיריית רמת גן בנוגע לגובה הארנונה זכתה להדים רבים בתקשורת. צפו בעמוד "מן העיתונות".

קורס של בית הספר לרפואה באוניברסיטת ת"א יתארח במרכז לאלצהיימר

הקורס פסיכיארטריה של הזקנה מלימודי המשך בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב יתארח לסיור לימודי במרכז הרפואי לאלצהיימר בפברואר 2018.

כנס משותף של המרכז לאלצהיימר עם מכון היצוא

המרכז הרפואי לאלצהיימר בשיתוף עם מכון היצוא עתיד לערוך בתחילת 2018 כנס בינלאומי בנושא טכנולוגיות להתמודדות עם קשיים הנובעים ממחלות ומאתגרים בזקנה.פרופ' אהרן ברק מרצה במרכז בערב חגיגי לרגל פתיחת אולם הכנסים החדש


 

בימים אלה המרכז נמצא בעיצומה של בניית המבנה החדש אשר ייתן מענה למאה חולים נוספים. במבנה יפעל גם בית קפה לרווחת המשפחות והחולים, אולם הרצאות ומרפאות

אנו מגייסים
תורמים עבור
כמה פרויקטים
חשובים