מכתב מד"ר יובל פלגי, אוניברסיטת חיפה

שלום רב,

 
זה כשנה קיים שיתוף פעולה מחקרי ביני לבין מרכז רמת גן לחולי אלצהיימר.

במסגרת שיתוף פעולה זה, יצרנו קבוצת מחקר הכוללת חוקרים מובילים בתחום הזקנה מאוניברסיטת בר-אילן וחיפה וכן שיתוף פעולה עם המעבדה ההתפתחותית באוניברסיטת חיפה. פרויקט זה מנהל כעת מחקר מורכב, ברמה אקדמית גבוהה, עם שיתוף פעולה מלא עם המרכז לחולי אלצהיימר. המחקר כולל העסקה של עוזרי מחקר, כתיבה של פרוטוקול מחקר, ועמידה בסטנדרטים הנהוגים במחקרים אקדמיים דומים.

בכל ההליך המתואר, אשת הקשר והשותפה שלנו למחקר היא ד"ר אילת דסה, אחראית מערך המחקר במרכז, העושה מעל ומעבר, ומצליחה לפעול ולהקפיד על סטנדרטים מחקריים גבוהים. זאת תוך כדי הקפדה מחמירה על שמירת פרטיותם וזכויותיהם של החולים.

במקביל, לאור הרצינות וההקפדה שתhארתי בעבודתנו במרכז, קיים גם שיתוף פעולה של החוג לגרונטולוגיה עם המרכז לחולי אלצהיימר, אשר משמש כמקום פרקטיקום עבור הסטודנטים של החוג.

מעבודתנו המשותפת התרשמנו כי המרכז פועל על פי אמות מידה מדעיות גבוהות ואנו מקווים להרחיב בהמשך את שיתוף הפעולה המחקרי עם המרכז.


בברכה,

ד"ר יובל פלגי

ראש המרכז לחקר ולימוד הזיקנה
החוג לגרונטולוגיה, אוניברסיטת חיפה. 
 

ד"ר יובל פלגי, אוניברסיטת חיפה | 07/06/2015


התעדכנו בעמוד הפייסבוק שלנו

אנו מזמינים אתכם להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו בכתבות מקצועיות, חדשות במחקר ואירועים שוטפים שנערכים במרכז.

הדים בתקשורת בנוגע לעתירת הארנונה נגד עיריית רמת גן

העתירה שהגיש המרכז לאלצהיימר נגד עיריית רמת גן בנוגע לגובה הארנונה זכתה להדים רבים בתקשורת. צפו בעמוד "מן העיתונות".

קורס של בית הספר לרפואה באוניברסיטת ת"א יתארח במרכז לאלצהיימר

הקורס פסיכיארטריה של הזקנה מלימודי המשך בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב יתארח לסיור לימודי במרכז הרפואי לאלצהיימר בפברואר 2018.

כנס משותף של המרכז לאלצהיימר עם מכון היצוא

המרכז הרפואי לאלצהיימר בשיתוף עם מכון היצוא עתיד לערוך בתחילת 2018 כנס בינלאומי בנושא טכנולוגיות להתמודדות עם קשיים הנובעים ממחלות ומאתגרים בזקנה.פרופ' אהרן ברק מרצה במרכז בערב חגיגי לרגל פתיחת אולם הכנסים החדש


 

בימים אלה המרכז נמצא בעיצומה של בניית המבנה החדש אשר ייתן מענה למאה חולים נוספים. במבנה יפעל גם בית קפה לרווחת המשפחות והחולים, אולם הרצאות ומרפאות

אנו מגייסים
תורמים עבור
כמה פרויקטים
חשובים