מכתב תודה מאסתי ועודדה

לפני כשנה וחצי הכנסנו, אחותי ואני את אמא למרכז האלצהיימר ברמת גן. אמא קיבלה חדר מטופח, נקי, נעים ומסודר שהשרה אווירה של בית.
תקופת ההתאקלמות היתה לא פשוטה. אולם, מה שהקל על אמא ועלינו היה צוות האחיות והמטפלות המסורות שעטפו אותנו בהרבה אהבה, דאגה, מסירות ואכפתיות. כל בקשה, הצעה או בעיה זכו למלוא תשומת הלב גם מצד ההנהלה.
התחושה שאנחנו לא לבד, שיש למי לפנות, שיש מי שמקשיב ומנסה לעזור חיזקה אותנו בימים קשים. 
כיום אמא משתתפת בפעילויות המתקיימות במחלקה ונהנית מאירועים וחוויות המתוכננות בקפידה, ומתוך רגישות רבה על ידי צוות העובדות הסוציאליות במרכז. אמא משתתפת במקהלה, בשיעור תורה, נהנית מסיורים וטיולים, מהופעות אמנים, ולשמחתנו אף מצאה חברה טובה במחלקה. בכל בעיה רפואית אנו סמוכות ובטוחות כי צוות הרופאים עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. 
מאז הגעתה למחלקה אמא מאוזנת מבחינה תרופתית ונמצאת תחת השגחה רפואית מלאה.
כיום, לאחר ביקור אצל אמא, אנו נפרדות ממנה רגועות ובטוחות שהיא בידיים טובות ומסורות. אנו בטוחות שאמא נמצאת במקום הטוב ביותר עבורה.

אסתי ועודדה


אסתי ועודדה |


התעדכנו בעמוד הפייסבוק שלנו

אנו מזמינים אתכם להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו בכתבות מקצועיות, חדשות במחקר ואירועים שוטפים שנערכים במרכז.

הדים בתקשורת בנוגע לעתירת הארנונה נגד עיריית רמת גן

העתירה שהגיש המרכז לאלצהיימר נגד עיריית רמת גן בנוגע לגובה הארנונה זכתה להדים רבים בתקשורת. צפו בעמוד "מן העיתונות".

קורס של בית הספר לרפואה באוניברסיטת ת"א יתארח במרכז לאלצהיימר

הקורס פסיכיארטריה של הזקנה מלימודי המשך בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב יתארח לסיור לימודי במרכז הרפואי לאלצהיימר בפברואר 2018.

כנס משותף של המרכז לאלצהיימר עם מכון היצוא

המרכז הרפואי לאלצהיימר בשיתוף עם מכון היצוא עתיד לערוך בתחילת 2018 כנס בינלאומי בנושא טכנולוגיות להתמודדות עם קשיים הנובעים ממחלות ומאתגרים בזקנה.פרופ' אהרן ברק מרצה במרכז בערב חגיגי לרגל פתיחת אולם הכנסים החדש


 

בימים אלה המרכז נמצא בעיצומה של בניית המבנה החדש אשר ייתן מענה למאה חולים נוספים. במבנה יפעל גם בית קפה לרווחת המשפחות והחולים, אולם הרצאות ומרפאות

אנו מגייסים
תורמים עבור
כמה פרויקטים
חשובים