טפסים להורדה

בעמוד זה נמצאים טפסים שונים שבאמצעותם תוכלו לפנות אל הגורמים השונים בקהילה בעניין שירותים שונים המגיעים לחולה המתגורר במרכז או בביתו.

הטפסים הם בפורמט PDF, ולשם צפייה והדפסה נדרשת תוכנת Acrobat Reader, המסופקת חינם ברשת האינטרנט

להורדת התוכנה - http://get.adobe.com/reader/

 • טופס תביעה לגמלת סיעוד

  טופס תביעה זה מיועד למבוטחות מעל גיל 60 ומבוטחים מעל גיל 65, המתגוררים בבית או בדיור מוגן. מבוטחים הזקוקים לעזרה לשם ביצוע פעילויות יומיומיות כגון רחצה, הלבשה, אכילה וכו', זכאים להגיש תביעה לגמלת סיעוד.

  הזכאים לגמלה יקבלו שירותי סיעוד (באמצעות חברות סיעוד) או סכומי כסף. התובע או האפוטרופוס שלו (במקרה של תשוש נפש) ימלא את טופס התביעה ויחתום עליו. יש להחתים גם רופא מטפל המכיר את החולה ואת ההיסטוריה הרפואית שלו. את התביעה יש להגיש לסניף המוסד לביטוח לאומי באזור המגורים של התובע.

  להורדת הטופס לחץ כאן

 • טופס תביעה לגמלת סיעוד עקב החמרה

  טופס תביעה לגמלת סיעוד עקב החמרה יכול למלא רק מי שאיננו מקבל את מרב השעות מהמוסד לביטוח לאומי. בתביעה מתבקש המוסד לביטוח לאומי לבדוק מחדש את זכאות התובע ביחס למצבו התפקודי, שהשתנה מאז התביעה הראשונית או שהוערך שלא כראוי מלכתחילה.

  על התובע או האפוטרופוס שלו למלא את הטופס ולהחתים רופא מטפל. את הטופס יש להגיש למוסד לביטוח לאומי באזור המגורים של התובע.

  להורדת הטופס לחץ כאן 

 • בקשה להיתר העסקת עובד זר במתן טיפול סיעודי

  טופס בקשה לאישור העסקת עובד זר מיועד למי שהיו זכאים ל-150% חוק סיעוד או שקיבלו ניקוד של כ-4.5 נקודות ב-ADL מהמוסד לביטוח לאומי.
  הסברים מפורטים למילוי נמצאים על גב הטופס.

  להורדת הטופס לחץ כאן


התעדכנו בעמוד הפייסבוק שלנו

אנו מזמינים אתכם להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו בכתבות מקצועיות, חדשות במחקר ואירועים שוטפים שנערכים במרכז.

הדים בתקשורת בנוגע לעתירת הארנונה נגד עיריית רמת גן

העתירה שהגיש המרכז לאלצהיימר נגד עיריית רמת גן בנוגע לגובה הארנונה זכתה להדים רבים בתקשורת. צפו בעמוד "מן העיתונות".

קורס של בית הספר לרפואה באוניברסיטת ת"א יתארח במרכז לאלצהיימר

הקורס פסיכיארטריה של הזקנה מלימודי המשך בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב יתארח לסיור לימודי במרכז הרפואי לאלצהיימר בפברואר 2018.

כנס משותף של המרכז לאלצהיימר עם מכון היצוא

המרכז הרפואי לאלצהיימר בשיתוף עם מכון היצוא עתיד לערוך בתחילת 2018 כנס בינלאומי בנושא טכנולוגיות להתמודדות עם קשיים הנובעים ממחלות ומאתגרים בזקנה.פרופ' אהרן ברק מרצה במרכז בערב חגיגי לרגל פתיחת אולם הכנסים החדש


 

בימים אלה המרכז נמצא בעיצומה של בניית המבנה החדש אשר ייתן מענה למאה חולים נוספים. במבנה יפעל גם בית קפה לרווחת המשפחות והחולים, אולם הרצאות ומרפאות

אנו מגייסים
תורמים עבור
כמה פרויקטים
חשובים