פרויקטים 

אנו קוראים לתורמים לעזור לנו לקדם פרויקטים שנועדו לשפר את איכות החיים של הדיירים ובני משפחותיהם. מיזמים אלה יאפשרו מפגשים ובילוי זמן משותף באווירה נינוחה ונעימה. 

גן צמחים טיפולי

פעילות בתחום הגינון הטיפולי עוזרת מאוד להרגיע חוסר שקט אצל חולי אלצהיימר ואף תורמת לשימור יכולות התפקוד שלהם.

אנו מעוניינים בהקמת חממה טיפולית בחצר מחלקה א' (מחלקת תשושי נפש) על שטח של 150 מ"ר עם מערכת מיזוג והשקיה. בנוסף, ברצוננו להקים גינה סנסורית עם שבילים רחבים, מגוון צמחים ושפע של צבעים וגירויים תחושתיים לדיירים.

פינה לילדים ולנכדים

כיום, כאשר מגיעים לבקר במרכז נכדיהם וניניהם של הדיירים, עומדת לרשותם האפשרות לצאת לחצר בשטח של דונם וחצי. על מנת לאפשר פעילות ותעסוקה לילדים, מתוכנן לקום בחצר אזור מיוחד עם משחקים שונים, כגון נדנדות, מגלשות, אזור למשחקי כדור וכדומה.

פינה זו לילדים ולנכדים תאפשר לשלב ביקורי ילדים במרכז ולספק להם פעילות מתאימה. המאושפזים יוכלו להרגיש בשינוי האווירה וליהנות מקרבתם של ילדי המשפחה במקום שמוכר להם.

פינה אינטראקטיבית לדיירים ולמשפחות 

פינה זו תשמש את הדיירים ובני המשפחות ברחבת הלובי של מחלקה א' (לצד חדר המוזיקה). בפינה יוצב שולחן שבתוכו מכשיר טאבלט המאפשר האזנה למוזיקהצפייה בסרטונים ומשחקים קוגניטיביים מותאמים לדיירים. המשפחות והמטפלים יקבלו הכשרה לשימוש בתוכנות ובהפעלת המכשיר.

הפינה תאפשר בניית מסד נתונים אישי לדייר הכולל מוזיקה מותאמת אישית, תמונות וסרטונים וכן מעקב אחר התקדמות במשחקים הדורשים תרגול קוגניטיבי.